The Wanted

The Wanted facts 3

4. července 2012 v 21:59 | Silvie
21) Jay je závislý na filmu Avatar.
22) Nathanovo obíbené zvíře je kočka a kluci si z něj utahují, že až zestárne bude jich mít všude po bytě spousty.
23) Jay má jako domácího mazlíčka ještěra(ještěřici:-D) Neytiri pojmenovanou podle avatara a řekl, že bez ní nemůže žít. Nathan má kočku Tiu, psa Harryho a hada Charlieho. Max má psa Pele a měl i psa Elvise, který nedávno zemřel (Max z toho byl dlouho špatný) a podle všeho si teď před nedávnem pořídil dalšího pejska Bruce. Tomovo nejoblíbenější zvíře je papoušek a Sivovo pes, ale netuším jestli tihle2 mají nějaké zvíře.
24) Max je vysoký 173 cm, Nathan 175,5 cm, Tom 178 cm, Siva a Jay oba 185,5.
25) Jay je nemehlo, na youtube můžete najít nespočet videí zaměřených napříkad na jeho pády.
26) Nathan ostatním klukům rád vaří čaj a i nějaké to jídlo.
27) Siva je napůl Ir a napůl Srí-lankan.
28) Jay nechal svůj mobil bez dozoru v místnosti s ostatními čtyřmi TW. Kluci mu hackli twitter a během půl hodiny mu tam přibyly příspěvky jako: "Zrovna jsem měl hnijící hovo...atraktivní!"/"Je špatně, že jsem měl erotický sen, ve kterém byla moje máma?"/"Nebo to byla sestra?"/"Představte si mě jak trapně tancuju po pódiu...oh počkat můžete to najít na youtube"/Další zastávka AA"/Řídím jako holka"/You'll find me chasing some bum...ohohoh".
29) Přátelství Toma a Maxe se říká Tomax.
30) Nejtrapnější věc, kterou kdy Max udělal Tomovi na veřejnosti bylo, že mu řekl "Zamysli se...koťě." a stiskl mu stehno.

The Wanted: T4 On The Beach

3. července 2012 v 21:04 | Silvie
Zase vypadají všichni skvěle.

The Wanted facts 2

26. června 2012 v 17:07 | Silvie
11 Siva má přezdívku Siva-Diva.
12 Jay je největší vtipálek ve skupině.
13 Když bylo Tomovi asi 9 let, byl uličník a hrál si tak, že zaklepal na dveře jeho sousedů a utekl. Jednou si na něj sousedé počkali a pustili na něj jejich německého ovčáka. Tom se tak lekl, že se počůral.
14 Jay jednou řekl Nathanovi "Myslím, že jsi krásný i bez jakéhokoli makeupu."
15 Nathan o sobě řekl "Já nejsem mentál, jsem jen hodně speciální osobnost.".
16 Když byli TW v Brazílii dali jim ozbrojenou ochranku a opancéřované auto-ale myslet si, že to stačí pro jejich ochranu bylo hloupé. Kluci vyrazili za zábavou na noc do města...a ztratili Jaye na pět hodin!
17 Kluci řekli o Sivovi:Tom"Vypadá krásně a chová se jako bez mozku." Jay"Je to hrozný idiot" Nathan"Nejsem si jistý jestli vůbec většinu času přemýšlí nebo se o to snaží, ale vypadá, že se u něj(v hlavě) nic neděje."
18 Max mluví na psy dětským hlasem.
19 Pokud Vaše oblíbená celebrita přestane přidávat na svůj twitter začnete se o ni bát. Když se to stane u Jaye je každému jasné, že ztratil další mobil. (Ztrácí mobily v podstatě ob-měsíc.)
20 Jay se v jednom rozhovoru zmínil, že našel Nathana a Sivu jak společně brečí na gauči u filmu Marley a Já -Nathan to okomentoval: "Kámo, vždyť je to srdcervoucí!"http://static.tumblr.com/mhqwb8g/2PUm1g1eq/tw-look-up.gif

The Wanted - in Glamoholic

27. května 2012 v 19:31 | Silvie
Dokonalé fotky.

The Wanted facts (1)

10. května 2012 v 19:24 | Silvie
01 Max vypráví otřesné vtipy, které nejsou vtipné.
02 Lidé mívají obecně v komodě oblečení-Jay tam má šuplík plný Skittles.
03 Než do skupiny přišel Nathan, údajně se jmenovali The Fux (od the fucks :-D). Nathan přišel s názvem The Wanted po poslechu jejich songu 'Let's Get Ugly'.
04 Nathan nevěří v "lásku na první pohled"-podle něj to znamená, že se člověk zamiluje do vzhledu/vystupování a ne do osobnoti.
05 Max brečí u smutných filmů, obzvlášť, když jsou o zvířatech.
06 Když Jay potkal v backstage Frankie Sandford(The Saturdays) byl tak opilý, že se nadšením přímo před ní rozbrečel a schoval na WC.
07 Tom jednou usnul na lavičce v parku, která byla asi jen 100metrů od jeho domu, protože tam už nedokázal dojít.
08Sivovi jednou stylisti špatně nahchystali boty a na pódiu tak musel strávit trapné chvilky s botou na špatné noze.
09 Kluci bydleli první rok v The Wanted ve společném domě.
10 Když byli kluci napálení skrytou kamerou v pořadu Punk'd a fiktiví policisté je obvinili z únosu malé holčičky Tom byl tak mimo, že se málem rozbrečel, zatímco Nathan se naštval a pohádal se s 'policií'.


Nekopírovat, sepsala a našla jsem si to všehno sama a jestli to někde najdu, měli by jste minimálně mít strach chodit spát!

Vtipné profily The Wanted

5. května 2012 v 10:30 | Silvie
Seznamte se:
*Max-Oholená hlava, oči o velikosti galaktických měsíců. Zní jako chlapák, bulí jako holka. Srdečný. Fotbalový fanatik a příležitostný hráč.
*Nathan-'Ten milý' z TW. Nathan je 'král sarkasmu' a suchého humoru, který je neobyčejně hrubý a neměl by být publikován před rodinou. Jay dodává:"Umí taky hrát dobře na piáno a je vlastníkem skvěle vypadajících zubů" Nathan:"Ty nejsou falešné!"
*Siva- Napůl Ir, napůl Srí Lankan. Vlasy jako Elvis obličej jako socha z bronzu. Bývalý model. Jay dodává "Seev je nohama na zemi, je velmi kreativí a kulturně založený."
*Tom-Tvář jako model pro Gillette, vlasy jako kytarista. Max dodává:"Nikdy nevypne, nikdy se nezastaví. Můžeme dělat celý den v kuse a potom chci mít klid a odpočívat zatímco on přichází zpět a slyším ho jak křičí tím nejsilnějším Boltonským přízvukem 'Kááámo máme 3 a půl miliónu shlédnutí....'
*Jay-Vlasy s kudrlinami jako 10ti-letý kluk, obličej citlivého poeta. Nikdy nesklapne, milovník zvířat, na slunci používá ochranný faktor 50.

A Tohle je prosím pěkně z oficiálních stránek! :-D ↑

The Wanted - Andre Zaeh

4. května 2012 v 10:14 | Silvie
Boží shoot. Všichni vypadají bezvadně.
Myslím, že je všem už jasné, že tu teď budu přidávát pravidelně i nějaké věci o TW, které mě zaujmou. :-D (musím jim udělat rubriku)

The Wanted - The Grove (LA)

30. dubna 2012 v 19:04 | Silvie
Skvělé, skvělé fotky. :-)

The Wanted - Chasing The Sun (official video)

25. dubna 2012 v 10:20 | Silvie
Bezvadné! Konečně jsem se dočkala. :-) Všem to tam vážně, vážně sekne. Podle fotek atd. co se objevily k videu dřív by mě vživotě nenapadlo jaké téma klipu se z toho 'vylíhne'. No a kluci se tam celkem rozjeli. Tenhle klip je sexy! :-D Kluci předvedli to, čemu se říká 'eyefucking'. :-D

The Wanted - On the set of ‘Chasing The Sun’

12. dubna 2012 v 18:17 | Silvie
The Wanted mají dotočený videoklip pro 'Chasing The Sun', na který se můžeme brzy těšit. :-)

 
 

Reklama