Ostatní skupiny

Cover Drive - Sparks

20. března 2012 v 14:21 | Silvie
Jsou prostě skvělí.

Parade for St Tropez Perfect Legs (photoshoot)

19. prosince 2011 v 18:44 | Silvie
Parade jsem tady už několikrát dávala. Je to v podstatě ještě stále začínající skupina, které se zatím vcelku dařilo. Nedávno jim vyšlo jejich debutové album(skvělé). Teď se staly 'tváří' (a nohama :-D) St Tropez Perfect Legs. Krásné fotky škoda, že jich není zatím víc.
(na první fotce zleva) Bianca (21), Lauren(21), Emily (21), Jessica (22) a Sian (24)

Na tohle se musíte kouknout :-D

11. září 2011 v 16:30 | Silvie
Nevím, jak jsem se od vtipných videí s kočičkami, pejsky, ježky a pavoučky dostala k Blue, ale stojí to za to. Je to nějaký starý rozhovor kde jim v Indii naznačili, že je normální tam prdět(samozřejmě že není). Navíc jim tam k těm zvukům pouštěli i smrad aby to bylo věrohodné. :-D :-D :-D Chudáci kluci. Ať je máte rádi nebo ne budete se smát věřte mi. :-D Ty jejich obličeje. :-D Dívejte se pozorně. :-D

Parade - Isle Of Wight Festival

30. června 2011 v 15:26 | Silvie
Asi je začínám opravdu zbožňovat. :-D
více↓

Parade - Press Shoot

18. června 2011 v 22:14 | Silvie
Parade jsou nová dívčí skupina z Británie, kterou tvoří Sian, Bianca, Lauren, Emily a Jessica.(holky na první fotce zleva)
Já jsem si je fakt hodně oblíbila díky skvělým písničkám, okouzlujícímu stylu oblékání a taky tomu, že jsou to nadané tanečnice, takže čekejte, že tu o nich bude přibývat víc věcí.
více↓

Parade - Perfume [OFFICIAL MUSIC VIDEO]

20. května 2011 v 21:04 | Silvie
Další věc, na kterou jsem se moc těšila. Úžasné. :-)
Těm holkám přeju velký úspěch.

Wonderland - Starlight

14. května 2011 v 15:24 | Silvie
O téhle skupině jsem nedávno psala ZDE.
Krásné. Letní. Ty holky jsou opravdu všechny skvělé zpěvačky, u holčičích skupin není až tak časté, že všechny členky mají srovnatelně dobrý projev, většinou je tam 1 nebo 2 členky, které jsou hlasově hodně před zbytkem skupiny (jako třeba Girls Aloud-Nadine, The Saturdays-Vanessa,atd...)a musím řít, že tomuhle dávám přednost, pak mě víc baví živáky. Ale je zjímavé kouknout se na něco jiného. :-)

Blue - I Can - Official Video

16. dubna 2011 v 19:56 | Silvie
Možná to víte-možná ne, možná je znáte-možná ne, ale skupina Blue, která před asi 10 lety ovládla Evropu se po sedmi letech vrazí zpět! Já na boybandy nejsem, ale ani nejsem někdo kdo je odsuzuje(teda až na určité typy zahrnující takové ty typické šampóny+přemíra nechutných barevných oblečků :-D) a Blue jsem kdysi měla celkem ráda a ač jsem jejich comebacku nevěnovala moc pozornost, jejich song i videoklip "I Can" mě mile překvapil.
Zájímal by mě váš názor

Parade - 'Louder'

13. března 2011 v 19:31 | Silvie
Vypadá to, že se s dívčími skupinami najednou roztrhl pytel :-D Nemůžou pro změnu přít s nějakou, která má jinou sestavu než 5 členek? :-D
BTW: Tohle se mi fakt strašně líbí. Povedené! :-)

Taky vám ta černovláska s čelenkou připomína Claudii Black? :-)

Wonderland - Not a Love Song Official Video

12. března 2011 v 20:49 | Silvie
Wonderland je nová a nadějná dívčí skupina, kterou tvoří Jodi Albert, Sharon Condon, Corrina Durran, Leigh Learmont a Kasey Smith. Ve stvoření této skupiny má prsty Louis Walsh(jak jinak :-D) a Kian Egan(Westlife).
Musím říct, že tohle je na mě trochu moc "country", ale i tak se mi tenhle song opravdu hodě líbí. Můj styl to teda moc není, ale snad tahle dívčí skupina přežije.
 
 

Reklama