Říjen 2013

Rozhovor: Nadine a Jason pro HELLO! magazine

30. října 2013 v 20:52 | Silvie |  News
Když Nadine minulý měsíc odhalila, že čeká první 'Girls Aloud - Dítě' rozpoutalo to vlnu nadšení a překvapení. Nadine (28) je zabalená do pohodlného pleteného svetru, který objímá její pětiměsíční bříško, otevírá balíček lupínek, které pojídá mezi focením a zatímco si sedá, pochechtává se tomu, že udržovat v tajnosti otce dítěte nebyl záměr. "Myslím, že jsme prostě zapoměli lidem říct, že jsme spolu." Zatím-co ji její bývalý snoubenec Jason Bell (35) láskyplně předává šálek čaje než se opravdu vrhnou na focení jejich prvního společného photoshootu.
Nadine vysvětluje: "Byli jsme zasnoubení a pak jsme si dali malou přestávku, ale brzo jsme už byli zase spolu. Když jsem řekla, že jsem těhotná říkala jsem si- 'Proč se každý diví kdo je otcem?' -a pak jsem si vzpoměla 'Oh, my jsme vlastně téhdy řekli, že jsme se rozešli.'. Prostě jsem předpokládala, že to lidé ví. Pak jsem si řekla 'No jistě, správně -já dělám nějaké věci v TV atd a lidé jsou pak zmatení.'. Takže tohle by to mělo vysvětlit." --- "Nikdy jsme nedělali žádná velká oznamění, prostě jsme si nějak hleděli svého." -dodává hráč amerického fotbalu Jason, jehož oči se rozzáří, když vypráví Hello! o tom, jak už při jejich prvním setkání, když měli rande naslepo poblíž jejího domu na Sunset Beach - okamžitě propadl Nadine. "Nikdy jsem se necítil tak moc nadšený za celý můj život. A to, že teď čekámě dítě to posouvá na další level." Celý září a v radosti kroutí hlavou. Pár zrušil zasnoubení, ale obnovil ho hned za pár měsíců, když se Nadine přistěhovala do New Yourku - zcela nevědomky a bez úmyslu jen pár ulic od bytu Jasona. O jejich vztahu se znovu začaly šířit zvěsti, když byl Jason vídán s Nadine během poslední tour Girls Aloud. Jak Nadine říká -miminko bylo krásné překvapení nejen pro pár, ale také pro její kolegyně z Girls Aloud. "Myslím, že jsem byla poslední z nás, u které bylo pravděpodobné, že bude mít dítě." (směje se) "Tahle debata vždycky přišla, když jsme byly na tour. Některé z ostatních holek chtěly děti už dlouho, ale já sem říkala 'v žádném případě', protože jsem měla nablízku své neteře a synovce. Zatím jsem neměla tu potřebu u sebe. Ale ano, teď jsem já ta první z nás."

Gratuluji! Kdy jsi přišla na to, že jsi těhotná Nadine?
Nadine: V červnu. Rozhodně to byl šok, ale byla jsem vážně, vážně šťastná. Byla jsem v LA a Jason pracoval v NY. Bylo mi zle a říkala jsem si, že je semnou něco vážného. Říkala jsem 'Myslím, že potřebuju vážnou lékařskou pomoc.' a moje máma řekla- 'Možná bys měla zkusit těhotenský test...'. A měla pravdu. Maminky ví, o co jde. Jason mi toho rána řekl: 'Co když jsi těhotná?' -a já jsem byla jen jako 'Er, jo, jsem.'
Jason: Mluvili jsme spolu ráno a pak jsme si textovali celý den. A pak mi to potvrdila. Vživotě jsem nebyl tak našdený a šťastný. Tak jsem se snažil nějak ujistit o tom, že i ona je šťastná. Přiletěl jsem za ní o pár dní později, aby jsme vyřešili všechny pochůzky u lékařů. Celou dobu jsem se musel usmívat, ale byl jsem i nervózní.

Mluvili jste předtím o dětech?
Nadine: Často. A pak jsme měli několik konverzací o tom, že bysme mohli mít své.

Kdy jste to řekli příbuzným a známým?
Nadine: Bylo to šílené načasování, protože jsem měla pozvané přátele - včetně bratranců a sestřenic . Plánovali jsme divoké noci v Las Vegas a pak jsem zjistila, že jsem těhotná a byla jsem jako 'Oh ne! Žádné koktejly, žádná tequila.' Pila jsem jen vodu a mátu. Všem to okamžitě došlo. Všichni byli za mě hrozně šťastní.

Užíváš si těhotentví?:
Nadine: Vždyky jsem myslela, že v téhle věci budu hrozně vyšilovat, vážně jsem si to myslela a hlavně po tom, jak vidím mojí sestru být tak úžasnou mámou. Myslela jsem, že budu pořád jen brečet a budu kvůli tomu celkově v háji. Ale je mi fajn, i když je to těžké a lidé vám neřeknou všechny ty špatné detaily okolo - nemluví se o tom.

Řekni nám o prvním ultrazvuku.
Oba: Ahhhhhhhh
Nadine: Bylo to tak bezvadné, že?
Jason: Tak bezvadné!
Nadine: Byla jsem úplně hubená, nebylo na mě nic vidět, žádné náznaky, jen ta nevolnost. Byla tam i dáma, která byla v pokročilém stádiu těhotenství a pak přizvali nás, na obrazovce se najednou objevilo dítě.
Jason: Hýbalo se, říkal jsem si jen 'Whoah!'.
Nadine: Hýbalo se, nahoru a dolů, prostě se tam uvnitř mělo dobře a já jsem řekla 'To nemůžu být já, musíte mi ukazovat video té ženy předemnou!' Oba jsme byli v šoku.

Víte co to bude?
Chceme to nechat jako překvapení.

Byly tu nějaké zmatky okolo važeho vztahu, byli jste zasnoubení a v roce 2010 jste to zrušili a teď tedy můžeme potvrdit, že jste znovu spolu. Proč jste se původně rozešli?
Nadine: Chtěla jsem projevit svou nezávislost a tak jsem řekla 'Potřebuju svůj vlastní prostor a stěhuju se do NY.', ale nevěděla jsem, že se stěhuju jen kousek od ulice, kde bydlí. Jsem blíženec a někdy prostě ztratím hlavu a to byl jeden z těch případů. Byla jsem jen jako 'Končím.'
Jason: Bydleli jsme jen za rohem od sebe, bez nadsázky - tři minuty pěšky.
Nadine: Tolik k projevení mojí nezávislosti. Byla jsem v tom opravdu špatná. Neustále jsem byla s Jasonem na telefonu. 'Oh můj Bože, Jasone bojím se je tu hurikán!' Začali jsme se znovu vídat. Nikdy jsme se sami sebe neptali 'Je to moje přítelkyně, můj přítel?' Chodíme spolu?' Bylo to přirozné. Když jste spolu skoro pořád....
Jason: ...nekladete si tyhle typy otázek

Takže, jste tedy znovu zasnoubení?
Nadine: Budeš mi muset dát ten prsten zpátky! Není to oficiální - předpokládám, ale budeme mít dítě a to je ta nejvážnější věc, kterou můžete mít. Mě se vážně líbil ten zásnubní prsten! Možná, v nějakém okamžiku, ano. Líbila se mi ta velikot, sedl mi!
Jason: Musím sehnat nějaký jiný.
Nadine: Když myslíš, že potřebuju jiný....

Myslíte, že manželství bude následovat?
Nadine: Málem jsme se vzali před pár týdny.
Jason: Já sem byl připravený jít na to.
Nadine: Bylo to na kamarádově svatbě, řekli jsme si 'možná se teď vezmeme taky', ale pak jsme si to rozmysleli. Jestli mám by upřmíná, nechci se vdávat dřív než budu mít dítě, což je asi opačně než to jindy bývá.
Jason: Tohle ona vždyky řkala-to, že na své svatbě vidí dítě.
Nadine: Možná by jsme mohli časem nastrojit dítě a pak by on nebo ona házela okvětní lístky uličkou. Je to možné, takhle bych to já viděla.

Plánovala jsi mít dítě až GA skončí?
Nadine: Pracovala jsem, jak jsem nejlíp uměla, protože jsem se skupinou chtěla pokračovat a pracovat v létě, ale to bych nemohla dělat show, tak jak bych chtěla -s dítětem.

Tehdy jsi řekla, že jsi nechtěla, aby GA skončily, pořád to tak cítíš?
Nadine: Byla to taková zábava a dostaneš se u toho k dělání tak úžasných věcí- nechtěla jsem aby tomu byl konec.Ale ty flitry, křídla s břichem, by nevypadaly dobře. Milovala jsem to, že jsme byly zase spolu a doufám, že jednou se dáme zase dohromady a uděláme aspoň ještě něco.

V autobiografii tvé bývalé bandmate Kimberley Walsh bylo -řekněme několik komentářů k vašemu vztahu. Jak ti bylo, když jsi to četla?
Nadine: Byla jsem překvapená, to musím říct...Ale samozřejmě, každý má právo na vlastní názor. Z mého pohledu jsem měla naprosto úžasně strávený čas - za celou dobu, co jsme byly spolu. Když se podívám zpět, mám jen dobré vzpomínky za těch deset let, co jsme byly v Girls Aloud. Pro mě to byla úžasná zkušenost a odmítám o tom přemýšlet jinak.

Podle nějaké zprávy, jsi jednou řekla, že GA jsou pro tebe 'mrtvé'.
Nadine: To bych nikdy, nikdy, v žádném případě neřekla. Není tady žádný takový velký problém. Je snad samozřejmost, že každá má právo na vlastní názor. Ale já se nikdy nemstím a tím asi dávám možnost lidem říkat věci jako: 'Ah, Nadine má snimi sváry.'.

Napíšeš svou knihu?
Ještě ne. Mám ještě spoustu věcí, které chci udělat. Jsem tak mladá, je mi jen 28 a osobně si myslím, že knihy přichází, když už jste toho udělali v životě opravdu strašně moc, aby tady byly různé kapitoly, o kterých psát. Pro mě je to zatím brzy.

Krom dítěte, chystáš nějaké projekty?
Nadine: V současné době mám v jednání obrovský projekt, který by znamenal, že budu příští rok jezdit po světě. Nesmím moc říct, jen to že jsem z toho strašně nadšená. Taky pracuju na TV dokumentu. Hodně jsem se snažila přinášet nápady a koncepty a těším se na to, až lidé uvidí výsledek.

Když jsi byla doma zvážila si, kde chceš přivést dítě na svět?
Nadine: Plánujeme mít dítě v LA. Byla jsem tam dlouho, ale pak jsem přijela tady a říkla jsm si 'Páni, mám to tu vážně ráda.' A pak jsme zase jeli do Irska a říkali jsme si 'Možná zůstanem tady.'.
Jason: Vždycky jsem byl fascinovaný cestováním a poznáváním světa a to dítě bude mít fantastickou šanci tohle všechno mít. Zbožňuju Irsko, zbožňuju Státy. Je to vzrušující.
Nadine: Zajímá mě jaký přízvuk bude dítě mít. Líbilo by se mi, kdyby mluvilo jako já. Bylo by to zvláští -mít dítě s americkým přízvukem.
Jason: Na to aby jsme si to srovnali máme čas než půjde do školy.

Kde bude dětsý pokoj?
Nadine: Můj pokoj v domě v LA má obývák, takže dítě bude spát v postýlce vedle naší postele, když bude maličké a pak nejspíš změníme ten obývák na dětský pokoj.

Kolik dětí byste chtěli?
Nadine: (dívá se na Jasona) Kolik by jsi chtěl?
Jason: Dva pro začátek. Bylo by pro dítě hezké aby mělo kamaráda. Ale je to na ní.
Nadine: Jsem ze tří sourozenců. Mám dvě setry, takže bych rozhodně chtěla víc než jen jeno. Mohlo by to být těžké být jediné dítě. Což znamená, že budu muset tímhle projít znovu.

Máš nějaké zvláštní chutě, Nadine?
Ovoce, sladkosti, cola. Strašně chci mexické jídlo, i když mi dřív nechutnalo.

Jak udržujete svůj vztah, když jste často každý jinde?
Jason: Je to vlastně vážně jednoduché. Trávím spoustu času v letadlech a díky tomu máme neustálou komunikaci zajištěnou.
Nadine: Tohle je dobré, protože společně objevujeme nová místa. Byli jsme na spoustě výletů na nádherná místa.
Jason: Ona zbožňuje Severní Karolínu, projížděli jsme to tam ve sněhu, v dešti...
Nadine: Přijeli jsme a viděli jsme losy, medvědy...bylo to dobrodružství. Costa Rica byla úžasná, měli bysme se tam znovu podívat.

Jak často se vidíte?
Nadine: To záleží na práci. Jsme v tom vážně dobří- tedy v tom nebýt na sebe neustále přilepení. Někdy je to prostě fajn, jít dělat svoji vlastní práci, soustředit se a pak se potkat někde ve městě. Teď jsme spolu už ale po nějakou dobu byli neustále.
Jason: Veci se změnily kvůli dítěti a nám to vážně jde- uspořádat si to všechno.

Myslíte si že se váš vztah nějak změnil? Díváte se na sebe teď jinak, když víte, že budete rodiči?
Nadine: Cítíte se jinak. Nevím jak to vysvětlit, ale já se jinak cítím.
Jason: Vždycky jsem měl vůči Nadine spoustu respektu, ale i tohle se rozhodně změnilo- myslíte si, že už jste vůči někomu dosáhli vrcholu svých pocitů a pak se to dostane ještě na další level a říkáte si 'WOW'. Vidím ty oběti, které každý den přináší kvůli dítěti, je to pozoruhodné a trhá vám to srdce. To ten nedotatek kávy! Nemůžu z toho! (dělá si legraci)

Jaký typ rodičů myslíte, že budete?
Chápaví. Hodně mluvíme o tom ukázat mu svět a poskytnou spoustu možností. Hodně jsme toho viděli a byli na spoustě míst. Když dáte dítěti možnosi (výběru) můžete z nich vytáhnout to nejlepší.

Zpívala jsi GA songy pro dítě?
Nadine: Byli jsme v Irsku navštívit mojí sestru a mého čtyřletého synovce -ten miluje Girls Aloud, takže jsme museli zpívat sním. Jason pouští klasickou hudbu, protože četl, že je to dobré pro dítě. Usla jsem a když jsem se probudila říkala jem si 'Co se to děje?'.
Jason: Když čtu, klasická hudba mi pomáhá soustředit se, tak jsem si říkal, že by to mohlo uklidňovat dítě. Spala, tak jsem to pustil v mém iphonu a dal jsem ji to na bříško. Rád čtu o těchle věcech.

Máš v LA nějaké kamarády mezi celebritami, které ti dávají rady ohledně dětí?
Nadine: Mel B (ex Spice Girls) je moje dobrá přítelkyně, je jako supermáma. A oplácí mí všechny ty staré časy, kdy byla těhotná a já jsem přední pila víno!

Co je nejlepší na tom, být těhotná?
Nadine: Všichni jsou milí a chtějí za tebe všechno dělat. Nikdy jsem neměla takový relax.

Takže... a teď jediná věc, kterou musíte udělat je rozhodnout, kdo z vás na sebe vezme noční krmení.
Jason: Já to budu dělat.
Nadine:To říká teď! Mluvila jsem s kamarádkou a ta říkala, že tohle se nikdy nestane.
Jason: Já jsem se ktomu upsal - teď je to i písemné!


-----------------------------
A pak, že spřízněné duše neexistují. :-D

Nadine Coyle and Jason Bell - David Venni 2013 [Hello Magazine]

23. října 2013 v 12:24 | Silvie |  Photoshoots
Nádherné fotky, dokonalý pár, já jim to tak strašně přeju!
Je ktomu bezvadný rozhovor, na kterém makám.

Sarah o Girls Aloud, The Saturdays, Miley Cyrus, tetování a dalším

23. října 2013 v 12:16 | Silvie |  News
Saz v poslední době udělala pár rozhovorů -všechny vrámci toho, že je teď tváří značky FaceB4, která se zaměřuje na péči o pleť. Vybrala jsem z několika rozhovorů věci, které mě zajímají a myslím, že budou zajímat i jiné fanoušky.
Předem chci upozornit, že mi špatně funguje klávesnice, mám nějaké trable s noťasem a musím ho dát brzo přeinstalovat. Některá písmenka mi píšou něco jiného než mají atd. -takže jestli tam budou chyby neřešte to, upravovala jsem to, ale nemám na to nervy, je to nekonečné. :-)

Ještě pracuješ na svém sólovém albu?
Ráda bych ho dokončila koncem roku, vzala jsem si na to hodně času, protože jsem na tohle perfekcionista. Nechci to vystřelit ven jen proto, že mi to řekne nahrávací společnost. Hodně jsem na tom albu napsala sama, takže to bude až řeknu.

Je to divný pocit jít najednou sólo?
Nejsem zvyklá zpívat celý song sama a některé z těh songů jsou z vokálního hlediska opravdová výzva. V posledních leteh jsem si prošla hodně věcmi, tisk o mě napsal spoustu blbostí, takže jsem ráda, že to můžu uzavřít jen se svou vlastní hudbou.

Chystáš se napsat i ty autobiografii jako Cheryl nebo naposledy Kim?
Jednou, ale nemyslím si, že jsem dost stará na to, abych napsala autobiografii. Je mi jen 31, proč bych měla psát autobiografii takhle mladá? Nejspíš budu poslední z nás, která ji napíše, protože tam toho budu mít strašně hodně! (směje se)

Byla jsi nespokojená s některými věcmi, které o tobě napsala Kim?
Nebudu to zatím komentovat, jsou to její slova. Nepřečetla jsem to ještě celé, ale ona nám všem tu knížku poslala, je to v pohodě. Nemám problém stím co napsala, každý má svůj pohled na věc. Až jednou budu mít knihu já- uvidíme, jak to bude pak vypadat.

Někde jsme četli, že jsi byla naštvaná kvůli vyjádření Kim 'S Nadine ani Sarah bych se nepřátelila nebýt GA'...
Taková hromada nesmyslů! Ona si je prostě hodně blízká s Cheryl a Nicolou. Jsme všechny kamaráky, ale ostatně tak, jako je to v každém kolektivu -vytvoříte si silnější vazby s různými limi, tak to bylo i snámi. Pro příště, ne nebyla jsem naštvaná a jsem v kontaktu se všemi Girls Aloud.
Nicola oslavovala narozeniny v Amsterdamu, proč si nejela?
Už to popravdě není můj styl . Byly jsme spolu deset let, nedá se v žádném případě říct, že jsme snad někdy nebyly kamarádky, ale je to spíš tak, že jsme jako sourozenci.
Chybí ti holky z Girls Aloud?
Chybí. Měla jsem se potkat s Cheryl, když jsme byly obě ve stejnou dobu v LA, ale nestihly jsme to. Pak jsem byla domluvená s Nadine, ale na poslední chvíli jsme to pro-zatím zrušily, nestíhaly jsme. I když Nadine žije v LA, tak bydlí přez celé město - na opačné straně, než kde se pohybuju já.
Takže, mluvila jsi tedy s Nadine od té doby, co oznámila těhotenství?
Jasně! Kdo by si pomyslel, že bude první z nás?! S Cheryl jsme si říkaly 'Páni věřila bys tomu, ale je to skvělé, skvělé!' Nevěřila jsem vlastním očím, když jsem pak viděla fotky s bříškem! Říkala jsem si, že je to hrozně zvláštní.
Vždycky jsem myslela, že Kim bude první, ona je z nás nejvíc mateřky založená a s Justinem mají nejdelší a nejstabilnější vztah mezi GA, takže asi bude další.
Není ti to líto?
Trochu, ale popravdě- nejdřív chci udělat album, pak nějaké to herectví a až pak budu nad něčím takovým přemýšlet. Mám na to takové pořadí.
Chybí ti být součástí skupiny?
Ano i ne. Můj život ve skupině byl hrozně hektický. Vše je teď klidnější. Když jsme se daly znovu dohromady, nemohla jsem se vyrovnat stím šílenstvím okolo. Nikdy neříkej nikdy - myslím, že by jsme ještě mohly udělat něco společně. I kdyby to znamenalo jen takový mini-projekt, jako třeba jednorázovka Spice Girls.
Vy jste vážně udělaly hodně práce než jste to ukončily, byly jste skutečný girlband....
Ano..podívej se na The Saturdays- všechny vdané nebo se chystají a s dětmi. No a já myslím, že jsou tak strašně mladé! V mýc očích to jsou stále takové holčičky. Miluju je, ale příjde mi to divné, že vystupují a to jak tancují na pódiu s bříškem pod nosem. Ale vedou si dobře. Je hezké, že jsou šťastné a že se usadily, ale pro Girl Aloud to bylo vždycky hlavně o kariéře, ostatní jsme odsouvaly stranou.

Spousta mladých britských umělců se hrne do manželství a dětí -právě třeba The Saturdays. Co si o tom doopravdy myslíš.
Je to psycho. My bysme se nikdy nevyrovnaly s tímhe typem kariéry a dětmi. Když je ti něco přez dvacet, teprve si hledáš svou cestičku životem. Dospívají až moc rychle. Vždyť skoro nežily. Mě je 31 a vůbec se do toho nehrnu.
Mluvíš o tom, že se usadily- vypadá to, že tvůj přítel Mark je všude stebou. Jak vám to spolu jde?
Je jako můj zatracený bodyguard! Všimli jste si?
Ano! Vypadáš sním vážně v uvolněná...
To je proto, že ho znám od svých 17ti let! Teď se budete smát, ale pracovali jsme spolu v pizzerii. Rozváželi jsme pizzu. On mi ukazoval trasy, zatímco já jsem nad ním slimtala!
Dřív jsi řekla, že při představě manželství se necítíš úpně pohodlně z důvodu rozvodu tvýh rodičů. Cítíš se teď sebevědoměni, změnilo se něco?
Zatím se do toho nehrnu. Soustředím se zatím víc na kariéru.
Dřív jsi také mluvila o tom, že ses necítila nejlépe při překročení věku třiceti let, teď je ti 31 jak se cítíš?
No vlastně se cítím konečně dospělá. Myslím, že když jste v dívčí skupině nemáte tu šanci dospět stejným způsobem jako by tomu bylo za jinýh okolností. Když vás je na všechno pět máte pocit, že by vám prošla i vražda. Ale teď se cítím zodpovědná sama za sebe. Jsem zodpovědnější. Mnohem klidnější.
Ne jako slečna Miley Cyrus!
Omm mé tehdejší dny, povídej mi o tom!
Je jako dřív ty. Dokonce ti ukradla i ten sestřih, který jsi před pěti lety měla!
A její jazyk je tááák dlouhý! HA! Trochu v tom vidím sebe, ale ona je mnohem víc 'odvázaná' než jsem já vůbec kdy byla. Ale na její obranu, užívá si spoustu zábavy, ne? Myslím, že je to reakce na to jak se sní dřív zacházelo. Dostala se do showbyzu moc mladá a teď má potřebu rebelie. I Britney to tak měla. V Americe to jde vždycky rychle do extrémů.
Miley a twerking stím prstem - to bylo trochu moc, podle mě. Jednou o mě řekli, že jsem divoké dítě GA, ale nebyla jsem to tak úplně já, jako jsem spíš chtěla hrát svou roli.

"Měla bych jiný věk pro veřejnost než pro soukromí.
Kdybych se nestala slavnou tak mladá lhala bych o svém věku."
Byla jsi někdy na botoxu?
Neodpovídám na tenhle typ otázek, ale nikdy bych si nenechala udělat nic permanentního.
Miluješ tetování. Kolik jich máš?
Jen pár. (počítá) Mám jich devět. Možná si nechám udělat ještě jedno a pak končím. Pořád tu jsou, ale ty vážně, vážně špatné, které si nechám upravit. (směje se) Nechala jsem si jedno odstranit před tím, než jsem si nechala udělat Phoenixe na zádech.
Proč sis to nechala odstranit?
Bylo otřesné a dala jsem si ho udělat pod věkovou hranicí. Bylo mi 15 a myslela jsem si, že je to cool. Nesuďtě mě! Byla to muchomůrka. (směje se) Měla to být buď beruška nebo růže a myslela jsem si, že růže jsou moc laciné, takže místo toho tohle! Myslela jsem, že by to mohlo být něco nového -než jsou růže.
Lituješ nějakých?
Většina mých tetování reprezentuje různá období mého života, jsou mojí součástí. Nelíbí se mi barevná tetování, preferuju černobílé. Myslím, že vypadají víc 'na úrovni¨' -i se stárnutím.
Co si myslíš o tom Cheryl?
Mmmmm...Růže co. Dává tonový význam pro 'rosy-cheeked'.
Jen já a ostatní GA jsme věděly, že si to pořídí.
Šla by jsi do něčeho tak velkého?
Nemyslím, jen ten Phoenix mi zabral 4 hodiny. Cheryl to měla na části, takže během tour to nebylo dokončené.

Další miminko The Saturdays: chlapeček Parker Bridge

23. října 2013 v 12:12 | Silvie |  TheSats News
Gratulace! Frankie a Wayne se konečně dočkali -teda mě to těhotenství Frankie přišlo nekonečné. :-D Těším se na fotky.


Kimberley & Sarah and The Saturdays (minus Frankie) at The Pride of Britain Awards 07/10/13

8. října 2013 v 23:22 | Silvie |  Events
Nevěděla jsem kam to zařadit, když jsou tu všechny spolu. :-) Teď je spousta těch novinek, které mě baví.
Oběma to vážně moc slušelo a mají skvělý makeup i účes, ale Kim se mi tu líbí od hlavy až k patě! Na Červeném koberci byly odděleně, spolu byly až v zákulisí. BTW Je tam za Kim Hillary Shaw?
Co se týče The Saturdays, nejvíc se mi líbí Vanessa (ty šaty bych brala). Nejvíc se mi líbí účes i makeup Vanessy a Rochelle. :-)Více fotek

Nadine Coyle at the Nordoff Robbins Boxing Fundraiser 07/10/13

8. října 2013 v 23:18 | Silvie |  Events
Zlatá, měla krásné vlasy a skvěle udělané nehty. :-)
Na odchodu se potkala s fanoušky a snad by to ani nebyla Nadine, kdyby se nezastavila a nepopovídala by si snimi. :-) Pak tweetovala, že je zase moc ráda viděla.
Nicola Roberts and Cheryl Cole at Heathrow airport 06/10/2013

8. října 2013 v 17:00 | Silvie |  Candids
Holky se vracely domů z oslavy, vybavené slunečními brýlemi -proč asi. :-D Vypadají skvěle a zase se mi líbí outfit Cheryl.
(1 fotka z instagramu)


Oslava narozenin Nicoly

8. října 2013 v 16:58 | Silvie |  Events
Nicola slavila krásných 28. :-)
Na oslavě měla -z pro nás známých osob- nejlepší kamarádky Kim & Cheryl a sestru Frankie.

Říkám to vždycky, ale jsou si strašně podobné. :-)

Nicola Roberts and Cheryl Cole at Heathrow airport & at Schiphol airport, Amsterdam (04/10/13)

8. října 2013 v 16:55 | Silvie |  Candids
Outfit Cheryl mě zabíjí! Dokonalost! Holky letěly oslavovat narozeniny Nicoly. +Obě mají skvělé vlasy!