Září 2013

Nadine Coyle and Jason Bell at Heathrow airport 27/09/13

29. září 2013 v 23:23 | Silvie |  Candids
Bumpdine. :-) Vypadá šťastně a je tam sní Jason! Takže známe otce. Věděla jsem to. :-D To bude, ale hezké miminko. Nadine přidala fotku, jak pomalu začíná plnit svůj šatník miminkovským. :-) Všimněte si, že je všechno bílé, takže asi ještě nezná pohlaví. "Baby's beginner wardrobe. It feels like a dream, a really great dream I don't want to wake up from. Xx"

BTW Četla jsem vyňatky z knihy Kim i z jiných časopisů a ty překlady, které jsem sem dala (jsou z The Sun) -a ty jsou teda dost přibarvené...Udělali to mnohem horší.
Cheryl Cole and Tre at Sushi Samba 28/09/13

29. září 2013 v 23:17 | Silvie |  Candids
Chezzabelle! :-D A vypadá úžasně! Boty, outfit, vlasy. Me-gusta.Cheryl and Kimberley at A Whole Lot Of History book launch 23/09/13

25. září 2013 v 22:55 | Silvie |  Events
Obě vypadají úžasně. Chezz je tu taková miloučká, zatím-co Kimba sexy. Oba outfity se mi moc líbí. Obě-dvě mají bezvadný makeup, takový 'podzimní'. Všechno hezky sladěné -až po jejich účesy. Cheryl má hezké, jednoduché líčení očí a tvářenku, která perfektně ladí s nude rtěnkou v příjemném karamelově-hnědém odstínu. Dáma večera Kim šla do tmavého líčení, které na mě díky tomu, že měla nejen tmavě červenou rtěnku, ale i silné líčení očí působilo až trochu vamp (v dobrém slovasmyslu). Na místě Kim bych na těch očích trochu ubrala -vzhledem k ostanímu líčení, ale i tak to byla trefa do černého. BTW Jejich boty.♥
Škoda, že tam nebyla i Nicola. @KimberleyJWalsh Miss Walsh, I hope you're having a lovely time at your book launch tonight. Love u xx.

S Denise Van Outen.

The saturdays - Disco love (Live Stepping Out)

25. září 2013 v 22:52 | Silvie |  TheSats Videos
Holky (bez Frankie) poprvé vystoupily s Disco Love. Po dlouhé době song, se kterým živě opravdu žijí. :-D Jak mám ráda song Gentleman, tak jsem vystoupení nemohla ani dokoukat. Taková to byla nuda. DL jim vážně sedne po všeh stránkách okonce mají i bezva choreografii. U nich je zvláštní, že když jim jedna chybí, tak to není vůbec poznat (to je podle mě ale spíš špatně, než dobře).
+Bezva outfity -i tanečnic. Hlavně se mi líbí ten Rochelle a Uny.


Nicola Roberts at Samsung Galaxy Gear and Galaxy Note 3 launch 24/09/13

25. září 2013 v 22:51 | Silvie |  Events
Konečně nový učes! Pěkný makeup i outfit. Ty gatě potřebuju. :-) Vypadá úžasně.


Mollie King for Maybelline

25. září 2013 v 22:48 | Silvie |  TheSats Photoshoots
Mollie jako tvář pro Maybelline. Krásná. :-)


Una, Vanessa & Rochelle - Phones 4 U Project Upgrading Campaign

21. září 2013 v 14:31 | Silvie |  TheSats Events
Všechny vypadají božsky! Moc se mi líbí šaty Vanessy. Všechny mají perfektní makeup i účes.


Kimberley: Nepřátelila bych se s Nadine ani Sarah, kdyby jsme spolu nebyly v Girls Aloud

17. září 2013 v 23:57 | Silvie |  News
Můj názor najdete pod celým článkem.
Je to dlouhé, ale myslím si, že každý kdo má rád GA na tohle čekal.


Kim konečně -jako první z Girls Aloud- potvrdila, že ve skupině byly rozepře a řekla, že by se nikdy nemohla přátelit s Nadine nebo Sarah, pokud by spolu nebývaly ve skupině.
Navzdory tomu, že s Cheryl a Nicolou jsou jako sestry přiznává, že vztahy ve skupině s ostatními dívkami byly po celou dobu deseti let občas na bodu mrazu.
Ve druhém extraktu z knihy 'A Whole Lot Of History' Kimberley exkluzivně mluví o problémech kvůli nestálosti a nepředvídatelnosti Sarah a 'podrazu' Nadine.

Nicola, Cheryl a já jsme si bývaly vždycky blízké a myslím, že bysme určitě byly přítelkyně i bez společně strávených let ve skupině. Ale nejsem si jistá, že by to bylo stejné i v případě Nadine nebo dokonce Sarah. Tím nechci říct, že se o ně nezajímám nebo je nerespektuju. Ony jsou jen naprosto odlišné než jsem já a já né vždycky chápu jejich úmysly nebo chování.


"Myslím, že si každý vybere z lidí okolo sebe ty, se kterými dobře vychází a kteří z něj dostanou to nejlepší."


Když jsme se minulý rok všechny společně sešly kvůli přípravě na to, co se nakonec ukázalo být naší opravdu poslední tour -po třech letech od sebe, byly jsme zpět tam, kde jsme patřily. Doufala jsem, že ten pocit a spád by se snámi mohl nést i během celé tour až do konce...bohužel to nebyl ten případ! Časem, kdy jsme se zase dostaly do současných show, některé staré problémy a obavy, které jsme mívaly ohledně Nadine začaly znovu vyplouvat na povrch. Opavdu se vůbec nic nezměnilo. Napětí , které se už dlouho neslo v předešlých letech skupinou, znovu vyplulo na povrch.
Původně jsme si já a Nadine byly opravdu blízké (když se Nadine při finálním večeru Popstar dostala do GA a Kim tam ještě nebyla, Nadine neměla ze svého úspěchu radost - dokud se do skupiny nedostala i Kim a pak se k sobě radostě rozběhly-moje pozn.), ale od Roku 2007 jsme se rozdělily. Já jsem pořád měla stejný okruh přátel, ale Nadine se začala vídat s úplně jinými lidmi, začala chodit ven s úplně novou partou a už to prostě nebylo to samé jako dřív.
A pak, když začala trávit více a více času v LA, mělo to vliv na dynamiku skupiny. Obzvlášť, když tady nebyla na meetingy skupiny a když jsme s holkama vyrážly v noci za zábavou. Byla v ní určitá změna -což bylo mnohem více evidentí s každým jejím návratem z LA. Nakonec jsem cítila, jako kdyby už jsme neměly žádné společné zájmy.
V době, kdy GA točily svou část pro film St.Trinian's- který vyšel v roce 2009, věci začaly být opravdu choulostivé. Já a Cheryl jsme se připravovaly, když naše manažerka Hillary vzala telefon. Když zavěsila vypadala, že panikaří. 'Co se děje, Hills?' - zeptala se Cheryl. 'Oh...nic' -zašeptala- 'To je jen ten zatracený manažer Nadine.'. 'Co? Nadinin kdo?!' Vyklubalo se z toho to, že si Nadine najala někoho aby reprezentoval i ji -jako jednotlivce a my jsme o tom nevěděly naprosto nic. Cítily jsme se jako kdyby nás někdo bodl do zad.
Následující Out Of Control tour na jaře roku 2009 nebyla začátek konce Girls Aloud -byl to v podstatě konec konce. Od doby kdy jsme se dozvěděly o tom s Brucem Garfieldem -manažerem Nadine se skupinou nesla špatná atmosféra. Bylo pro nás těžké příjmout její potřebu nějak se oddělit od zbytku z nás, protože v té době vůbec nikdo znás ani nezvažoval možnou sólovou kariéru a ona snámi o tom nikdy ani neluvila.
A tehdy byl najednou Bruce mezi námi, v našem středu a říkal každému kdo by to mohl slyšet že je manažer Nadine, a to bylo to. My už jsme přece měly manažerku -Hillary. Byly jsme skupina, ne banda sólo umělců, tak o co tu sakra šlo?!
Snažily jsme se o tom s Nadine mluvit, snažily jsme se zjistit proč nám to alespoň neřekla. Nadine jen řekla, že se omlouvá, ale že Bruce je tady stejně jen proto, aby dohlížel na její zájmy. Jenže se zdálo, že Nadine vůbec nechápala naše obavy nebo to, že jsme se o tom chtěly bavit.
Časem se Out Of Controu tour skončila a přivalil se mezi nás- nebo se spíš mezi nás a Nadine vrazil klín. Už nějakou dobu jsme vědly, že její loajalita už snámi jako se skupinou nebyla a taky jsme věděly, že ji nemůžeme nutit aby zůstala. Nadine byla ve skupině od svých 16let a myslím, že měla potřebu být volná aby mohla dělat i jen své věci. To určitě nepřidal tomu, aby jsme měli dobře fungující vztahy.
Dlouhou dobu čtyři znás měly poit jako-že nás Nadine drží jako rukojmí a s neustálými šepoty hrozící sólo smlouvy Nadine jsme cítily, že má Nadine nad námi moc a hlavně to, že osud skupiny je v jejich rukou.

V březnu tohoto roku jsme věděly, že je čas skončit jako skupina. Nicola, Cheryl, Sarah a já jsme měl odlišný názor na to, jak oznámit fanouškům, že je to už konec. Všech pět z nás vědlo, že se všehno chýlí ke konci a proto jsme se rozhodly jít na tu poslední tour. Hodinu před úplně poslední show, když jsme stále pracovaly na oficiálním oznámení, Nadine jednoznačně odmítla jakékoli formy tiskové zprávy -ale musely jsme to dát lidem nějak vědět. Nakonec jsme udělaly oznámení přez twitter, protože jsme si říkaly, že to bude přímé spojení s fanoušky.
Asi si umíte představit náš údiv když Nadine veřejně napsala, že neměla žádný podíl na rozhodnutí o rozpadu a že chtěla aby skupina pokračovala. Byla to novinka, která pro nás byla těžce stravitelná, protože se nikdy o ničem takovém zbytku z nás nezmínila- a rozpad bylo to, co jsme dlouho plánovaly.
Ty poslední show nám 'k odchodu' daly úžasné vzpomínky a já je budu vždycky opatrovat. Pro mě je konec Girls Aloud jednoduše začátkem něčeho nového. Chci si jen užít cokoliv nového co příjde.


Sarah Harding nastoupila v březnu roku 2011 do léčebny za účelem léčby depresí a aby se zbavila závislosti na alkoholu a pilulkách na spaní. Kimberley odhaluje: V ten den kdy jsme dělaly tiskovou konferenci aby jme oznámily album Ten a následující tour v říjnu 2012, jsem měla o Sarah opravdu strach. Byla vyděšená z toho, že bude muset znovu vyjít před TV a tisk -obvlášť po tom, co tady bylo nespočet spekulací o tom, jestli se vůbec po rehabilitaci dala nějak dohromady. Dala si několik skleniček aby uklidnila své nervy -což v záležitosti rozhodně nepomohlo. Sarah bývá nepředvídatelná pokud je nervózní a my všechny jsme byly v opravdové úzkosti ohledně jejího rozpoložení a stavu mysli. Byla vážně na špatné cestě. Přišla jsem za ní, abych si sní promluvila předtím než půjdeme na pódium. 'Jsi v pořádku Sarah? Jak si vedeš?' Jen tohle stačilo ktomu aby se podlomila a začala hned plakat. 'Nedělala jsem nic takového už tak strašně dlouho' řekla 'Jsem tak strašně nervózní.' Byla tak zastrašená celou tou věcí a já jsem to naprosto chápala. Ze všech znás měla toho nejvíc co dokazovat.
Sarah chtěla aby všichni věděli, že to dokáže, že je znovu na nohou. Čekali jme za kulisami až se Nick Grimshaw z Radio 1 připraví -aby nás uvedl médiím. Ale najednou začala Sarah vyšilovat. 'Nedokážu to!' řekla 'Nemůžu.' Znovu ji začaly téct slzy a já jsem sní vážně soucítila, ale teď nebyl čas pro sympatie nebo sentimentality. Kdyby vystoupila před kamery v takovém rozpoložení, musela by se hned další den vyrovnávat s úplně novou dávkou negativních zpráv v tisku. Jediná cesta, jak z toho ven byla, být na ni tvrdá. 'Ty to můžeš udělat.' řekla jsem ji pevně 'Musíš. Dělala jsi to stokrát předtím a uděláš to znova'.
Sarah přikývla a dala se dohromady zrovna na čas.
Byla taky hodně nervózní, když měla vyskočit znovu do sedla a živě zpívat a já jsem viděla, že opravdu zápasí. Sarah ani nikdy předtím nebyla sebevědomá, když se jednalo o stránku choreografie -a teď byla ještě mnohem víc mimo praxi. Soucítila jsem sní. Bohužel, z Girls Aloud se postupně stala hodně 'vizuálně založená' skupina a choreografie byla teď součást celého toho 'balíčku'. Dokonce jsem uvažovala, jestli je pro ni Ten Tour vhodnou věcí, kterou by měla vůbec dělat -stalo se z toho morální dilema. Chtěla jsem aby tour byla opravdu úžasná, ale ne za cenu blaha Sarah.


A Whole Lot Of History: Louis pro Girls Aloud nic neudělal!

17. září 2013 v 8:38 | Silvie |  News
Dvě části z knihy Kim 'A Whole Lot Of History' jsou publikovány v The Sun.
První je o původním manažerovi Girls Aloud, který jim byl přidělen v popstar -Louis Walsh. Znát ho můžete třeba taky jako porotce X-Factoru, kde vedle něj Cheryl nakonec zasedla v porotě. Myslím, že holky to nechtějí nijak vyhrocovat, ale když mají možnost říct pravdu, udělají to. Podle mě je vnich hodně hněvu za všechny ty roky, kdy jim dělal problémy. Jednoduše se nemají rádi, ale nějak spolu vychází. Je to pořád dokola. V kostce: On něco řekne a ony se naštvou a zase to srovnají a naopak. On v podstatě neumí držet pusu a neustále říká nevhodné věci o všem možném.

Asi většina fanoušků už ale dávno ví , že ho GA neměly rády -o tom se jak Kim, tak Cheryl už dříve několikrát zmínily. Cheryl např. řekla: "Pracovaly jsme jako blázni. Nemohly jsme se ani zastavit kvůli nadechnutí. Louis si nechával říkat náš manažer, ale nikdy jím nebyl. Nikdy jsme sním nemluvily -nebo tak něco. Jen bral šeky." -pokačuje- "Louis veřejně vystoupil a řekl: 'Všechny jsou tlusté, všechny potřebují schodit' -a nahrávací společnost nás pak všechny nutila cvičit."
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kim na to znovu přivedla pozornost ve své knize.
Louis nikdy nebyl typický příklad manažera a téhdy jsme kvůli tomu trpěly. Kim vysvětluje, že jakož-to mladé holky, kterým bylo v začátcích teprve +/- 20 let byly v hudebním průmyslu ztracené, dělali si snimi co chtěli a nikoho nezajímaly. Nikdy tam nebyl, nikdo se o nás nestaral, nikdo za nás nebojoval -obzvlášť pokud šlo o rozhodnutí nahrávací společnosti. Jednou mi řekl, že prostě nevěděl, co má dělat s pěti děvčaty a prý se nás trochu bál, ale nejsem si jistá jestli je to celá pravda. Girls Aloud měly svého tour manažera, který nás dostal z místa na místo, ale to bylo všechno, musely jsme si všude poradit samy. Nikdo pro nás neplánoval termíny, nikdo nás neudržoval v souladu a organizované. Marketingový ředitel nahrávací společnsti -Peter Loraine byl pro nás mnohem víc, než je popis jeho práce -vždycky byl na konci telefonu, když jsme ho potřebovaly. Pamatuju, když jsem mu volala jednou, když už se situace zdála být naprosto zoufalá, řekla jsem 'Co budeme dělat, všechno to jde do háje Petere. Potřebujeme pomoct.'.
Daly jsme se dohromady v roce 2002 a v lednu příštího roku byla Cheryl zatčena po rvačce s obsluhou WC nočního klubu, která Cheryl později nařkla z rasově motivovaného útoku. Byly jsme dotčeny. Tehdy jsme měly telefon od Louise -což byl pravděpodobně první telefon od konce Popstar. Nechal vzkaz na telefonu Nadine, který nebyl moc milý. V podstatě řekl, že jsme -s výjimkou Nadine- banda anglických knackers (irský slang- je to hanlivé vyjádření stereotypního človka, který je špatně vzdělaný, obléká se nevkusně a kýčovitě, nosí hodně šperků, hlavně zlaté řetězy, atd.) a nechtěl snámi nic mít. Byly jsme zhrozené, říkaly jsme si, co budeme dělat, když nám manažer řekne něco takového -myslely jsme, že GA sončily dříve než začaly.
Pořád jsme se jen motaly a nevěděly jsme, co se děje, hlavně protože to vypadalo, jako kdyby Louis zmizel z povrchu zemského. Nikdo nezorganizoval kostýmy, makeup, styling -nebo něco takového a proto jsme většinu času vypadaly naprosto příšerně. Tady jsme byly, tahle nová, báječná skupina se dvěmi singly v top 3 jen v tričku, jeanech nebo prostě v čemkoli, co jsme měly zrovna po ruce. Byly jsme tak naivní a prostě jsme to tehdy lépe neuměly. Louis byl stále nikde, dokonce ani nebral telefon. Nedělal nic jiného, než bral své provize ze všeho, co jsme vyělaly. Snažily jsme se, aby ho kontaktovala alespoň Nadine, která mu byla blíž než my ostatní, ale ani to nefungovalo. Tehdy jsem se rozhodla vzít to všechno na svá ramena, protože už jsem byla vážně naštvaná.

Pamatuju si, když se náhodou objevil ve studiu při natáčení 'Love Machine'. Všichni byli naprosto šokovaní, že ho tam vidí. Později jsme se dozvěděly, že během natáčení přišel k někomu z Polydor v mírném zmatku - "Rychle mi pověz, ještě jednou -jak se jmenuje ta zrzka?". Za chvíli knám konečně přišel a stručně řekl: "Oh, žádná z vás už není tlustá." -jsem si jistá, že ta poznámka směřovala hlavně mě.
Tedhy jsme si řekly, že musíme najít nového nebo spíš 'nějakého' manažera. Navštívila jsem právníka Rricharda Braye abych viděla, co můžeme udělat proto, aby jsme odstřihli Louise. Měla jsem sebou notebook plný důvodů, proč nemá právo na své provize.
Louis nám v podstatě řekl, že jestli se ho budeme snažit žalovat, obere nás. A měl pravdu, byly jsme v pasti. Nemohly jsme si dovolit nového manažera, protože jsme musely platit Louise. Nakonec jsme to vyřešily tím, že jsme mohly polovinu dávat Louisovi a za druhou polovinu platit někoho dalšího. Tehdy Petera napadlo, že bysme se měly potkat s jeho dobrou přítelkyní Hillary Shaw. Věděl, že potřebujeme někoho, kdo umí pracovat děvčaty. Ona dělala manažerku Banananama a Danii Minoque, takže si myslel, že by pro nás byla vhodná. Všechny jsme se obrátily na Hillary, která bydlela jen za rohem, kde jsme žily my a vědly jsme, že je ta pravá pro nás. Když jsme sní mluvily, cítila jsem, že je někdo, kdo by na nás mohl dohlížet, bylo povzbudivé, že byla přesně to, co jsme potřebovaly a souhlasila, že se bude dělit o provizi s Louisem. Hillary najala stylistku Victorii Adcock, která se opravu zasloužila o to, jak jsme se prezentovaly. To byl bod, kdy jsme začaly být dobře vypadající, sofistikovaná skupina. Bylo to pro nás hodně důležité, protože jsme chtěly inspirovat dívky stejně tak, jako je bavit.
Další část je pro nás ještě přínosnější, konečně některá z GA promluvila o vztazích ve skupině...
Přidám to brzo, jen to dopřekládám.

Nové Album: Living For The Weekend

17. září 2013 v 8:35 | Silvie |  TheSats News
A vyjít by mělo 14.října 2013.
BTW: Reality show Chasing The Saturdays nebue mít druhou sérii, protože to nemělo až takový úspěch, důvod? Žádné drama mezi holkama. Obzvlášť US diváci chtějí prý vidět hádky a rozepře, jenže ony jsou TS jako rodina a skvěle spolu vychází. :-D Takže, problém vlastně je, že holky jsou bezva a nekonfliktní. Lidi jsou magoři. :-D

Official Track listing:
1. What About Us (Feat. Sean Paul)
2. Disco Love
3. Gentleman
4. Leave A Light On
5. Not GIving Up
6. Lease My Love
7. 30 Days
8. Anywhere WIth You
9. Problem With Love
10. You Don't Have The Right
11. Don't Let Me Dance Alone
12. Somebody Else's Life

Víte, nechci rejpat, ale příjde mi trochu otravné, že je tam takové množství songů, které už dávno známe, v podstatě nepřicházejí skoro s ničím novým...