Srpen 2013

The Saturdays - Disco Love official

28. srpna 2013 v 22:22 | Silvie |  TheSats Videos
Nový videoklip TheSats. Je skvělé jak střídají kostýmy apod. :-) Spousta lídí si stěžuje na to, že Una své bříško v klipu 30days ukázala a Rochelle & teď Frankie ho schovávají. Podle mě je to úplně nemístné, protože Una v klipu 30days, který je o randění, upozornila na to, že 'není k mání'. A ke Gentleman se Rochellino břicho prostě nehodilo -stejně tak, jako se to Frankie nehodí k 'Disco Love'. Je to logické a popravdě já to oceňuju. Frankie tady moc není slyšet-to je proto, že bude chybět při propagaci a vystoupeních. :-)

Jinak klip mi trochu připomíná jiný klip, jiné skupiny :-D -Monrose, které sem měla moc ráda. A pořád mám, i když se holky už rozešly.
↓jen pro zajímavost

Girls Aloud ###News

28. srpna 2013 v 22:20 | Silvie |  News
****Kimberley -Vydává už brzy knihu o svém životě.

-Nedávno navštívila (vrámci Comic Relief) Ugandu aby se podívala, jak tam mění život peníze sesbírané pro Red Nose Day 2013. Na video se můžete podívat ZDE.

****Nadine -Konečně se objevila plná-demo-verze songu 'Save Me (Don Julio)'. Poslechnout si ho můžete ZDE. Já tu písničku zbožňuju už od 30sec ukázky. :-D Jsem zvědavá co teď bude s její kariérou, už to vypadalo nadějně- pracovala s Xenomania, ale miminko je samozřejmě přednější.
Nadine si celkem chrání své soukromí, takže jediné co o ní vím, že dělala v 'nedávné' době byla dovolená. ↓Na fotce je i Drew -tour manager GA- a její dobrý kamarád (jen kamarád pokud vím, byla by sranda kdyby to dítě bylo jeho :-D).

***Sarah -Vypadá opravdu šťastně, tak moc, že společně se svým přítelem Markem hledají společný dům v LA. Byli vidění i v okolí svatebních kapliček. :-)


-Na twitteru nám nechala nádhernou fotku z jejího nově-chystaného photoshootu.

Sarah se už před nějakou dobou stala ambasadorkou armádně zaměřené charity Haig Housing Trust a byla navštívit vojáky, kteří byli zraněni při plnění výkonu služby.

***Cheryl se nám proměnila v zahradu růží. :-) Může se Vám to líbit nebo ne, ale je to hlavně její věc-její tělo-její ideál. Já si myslím, že to byla jen otázka času, ona miluje body-art.

-Také se objevila v reklamě pro L'Oreal Paris Skin Perfection 'bez makeupu' a ukázala všem, že je přirozeně krásná.
*z rozhovoru*→ Jaké to bylo točit reklamu pro Skin Perfection? "Cítila jsem se strašně zranitelná! Ten muž, který to točil mi pomohl cítit se pohodlněji, ale v podstatě-jediné co jsem měla byl ten matující krém & řasenka. Takže když mi poprvé ukazovali to video, dívala jsem se přes prsty! Ale stejně jsem stím vážně spokojená. Bylo to i celkem osvobozující, jako 'Víš co, ať se ti to líbí nebo ne, tohle ten krém dělá s tvou pletí a takhle já vypadám.' Ale cítila jsem se zranitelnější než při jakékoli kampani L'Oreal. Chodila jsem okolo při natáčení jako 'Ahoj, já jsem ta v reklamě'."***Nicola píše znovu songy pro Little mix. Už dřív se podílela na tvorbě songu 'Going Nowhere'. LM jsou fajn, ale já bych Nicolu mnohem raději viděla u něčeho vlastního...miluju její CD.

Baby Aloud! :-)

19. srpna 2013 v 16:20 | Silvie |  News
Mám tady úžasné novinky Queen Nuhdeen čeká mimčo! Máme tady první Baby Aloud! Nadine je asi poslední z holek, u které bych tipovala, že bude mít jako první ve skupině dítě. Vždycky jsem si myslela, že to bude Kim. Jako první mě napadlo- 'Bože a co bude s očekávaným CD!.' :-D Nadine moc gratuluju.♥ Vím to 3 dny, ale ještě jsem to sem nestihla napsat. Chystám se na dovolenou, tak okolo toho něco zařizuju (a momentálně přednastavuju články na mém tumblr :-D). No, každopádně všechny Girls Aloud mají taky radost a Nadine samozřejmě 'pogratulovaly'. Zatím se teda ještě neví, kdo je tatínek. Jsem na to dost zvědavá, protože to vypadalo, že je Nadine single. Ještě během Ten Tour, byla ale znovu vídána s Jasonem (FOTO ZDE), se kterým byla dříve i zasnoubená. Jak někteří asi víte, Jason mi byl vždycky sympatický. Ale dost už spekulací, všechno může být jinak. Moc se mi líbí co napsala na twitteru Chezz a Sarah. :-)
http://nadinecoylefan.com/gallery/albums/misc/Twitter%20Pictures/normal_Baby.png