Duben 2013

The Hits Tour 2013 – Full Screen Visuals

16. dubna 2013 v 14:12 | Silvie |  Videos
Aneb 'nové videoklipy'. Vždycky se mi líbily Screen Visuals, které GA točily pro tour, ale pro TEN Tour jsou snad nejlepší, které kdy udělaly! Podle mě jsou tyhle videa jedna z nejlepších věcí, kteou tahle Tour přinesla!

Opening NERO k třetí části, je čistá dokonalost, moje gusto. ♥ Je to tak perfektní, že je mi z toho zle! :-D ♥
Akorát mě vážně mrzí, že když už točily tohle, nenatočily ještě jeden poslední videoklip v tomhle stylu. Podle mě by se to neskutečně hodilo hlavně k Every Now and Then, ale i k On The Metro. Už jsem to tu kdysi psala, ale pro mě je Beautiful Cause You Love Me nedostačující poslední single...ale bohužel, mám už smůlu. :-D

Video pro Models -myslím, že tohle zahřálo srdce obzvlášť 'dlouhodobější' fanoušky, včetně mě. :-) Vždycky jsem si říkala 'škoda, že Models nebyl single+videoklip' a hele co pro nás holky na rozloučenou připravily.

Strašně doufám, že už brzy zveřejní Screen Visuals k ostatním počinům, obzvlášť k Life Got Cold -nato se už nemůžu dočkat. Na gify se každopádně můžete podívat ZDE a ZDE.
http://24.media.tumblr.com/ef58ae8a4209e058d9ee025d6aca8a14/tumblr_mkiknkYMDf1qf0jv7o1_250.gif

Girls Aloud - Chloe Mallett 2013

16. dubna 2013 v 14:03 | Silvie |  Photoshoots
Poslední, společný photoshoot Girls Aloud jako skupiny. Finito... Je strašně krásný a zároveň nostalgický. Holky jsou vyfocené ve stínu projekcí z minulosti GA. Co rozpoznám, tak to jsou projekce The Promise, Something New & Can't Speak French. Mohlo být víc fotek, když už je to naposled. :-( :-)
Tuhle jsem nacpala i do záhlaví. :-)






Girls Aloud - 'Ten' The Hits Tour 2013 - Viva -shrnutí

16. dubna 2013 v 14:00 | Silvie |  Tours
Ten Tour 2013 byla před nedávnem odvysílaná na Viva a já už to mám hezky u mě v PC, ale nějaká dobrá duše to dala pro ty, kteří nemají moje zdroje na youtube celé ZDE. :-) Samozřejmě, chybí dva songy, které ale budou -jak to bývá zvykem- obsaženy až na DVD. To co bylo odvysíláno ještě není finální verze pro DVD.
Mě se celá tour moc líbila -kostýmy dokonalé, choreografie na jedničku, všem holkám to moc slušelo. Akorát mi trochu vadilo, že jejich pěvecké výkony nebyly už tak harmonické jako dřív. Místy to byla spíš...jako kdyby se jedna druhou snažila přeřvat. Aby každá ukázala, která 'jede' nejvíc -takový pocit jsem měla hlavně u Nicoly.
Nikdy jsem neměla moc ráda živáky s No Good Advice a Life Got Cold, ale ony to na tehle tour udělaly tak bezvadně, že jsem zrovna tyhle viděla asi 100x.

Nejvíc se mi líbila první (Sound of the Underground, No Good Advice, Life Got Cold, Wake Me Up, Jump.) a druhá část show (The Show, Love Machine, Whole Lotta History, Can't Speak French, Biology). První byla 'rockový, sexy old-sound GA' a druhá roztomilá a hravá 'models'. Na třetí -mám pro ni název kosmická nebo scifi část :-D -jsem se strašně těšila, ale přišlo mi to blbě ozvučené a ani se mi nelíbil ten nový sound s jakým to holky pojaly... Čtvrtá byla ta část, která není zveřejněna celá. Celkově mi přišla taková 'průměrná' a nemyslím si, že to ty nezveřejněné songy zachrání, protože je to Call Me Maybe a BCYLM... Nebyla vůbec špatná jen prostě taková normálka. Nadchlo mě na tom jen intro tanečníků. No a poslední byla přídavková část, která byla dojemná.
Dám sem videa s vystoupeními, která mě nadchla nejvíc.

Dokonale odzpívané, všechny válely a navíc to pojaly jinak než to bývalo dřív. Hlas Nadine v tomhle songu ach.♥ Mimochodem myslím, že se Nuhdeen líbí jejímu tanečníkovi. :-D

Perfektně odzpívané. Tahle nová verze songu je lepší než ta původní, ty projekce natočené pro tenhle song jsou dokonalé. Lepší než původní videoklip. Snad se brzo objeví samostatně. ♥

Stará dobrá choreografie. :-) Trochu mi vadí, že Nicola zpívá namísto nízkých tónů tak strašně vysoko...ok chce to zpívat jinak, chce se ukázat, ale tohle je na mě moc.

Aneb VS Angels part. :-D Strašně se mi líbí, že to otevírá Nicola a pak ostatní následují.


Líbí se mi, že si to po letech zpívají trošku jinak, zbožňuju živé vystoupení s Biology, je to takové milé a trhlé. Ta choreografie je k nezaplacení. :-) ♥


Tak a zmiňované intro k Something Kinda Ooooh. Dokonalé.

Nevím co víc bych vypíchla. Snad možná to, že místo toho aby zpívaly Call Me Maybe měly zpívat svůj vlastní song Every Now And Then...božínku, vždyť tahle tour bylo to úplně poslední, co spolu udělaly a už nikdy nebudem mít možnost slyšet ten song živě...