Září 2012

Aby jste nezapomněli, jak GA vypadají. :-)

30. září 2012 v 15:05 | Silvie |  GA-Other

↓Nicola Roberts attends the Topshop and JW Anderson Party

Nicola vypadá dokonale. A oblečená i učesaná byla taky dokonale. Moje gusto. Zaujala mě její kabelka, kterou bych já nosit nemohla, protože v té svojí mám obyčejně otřesný bordel .:-D

Nicola Roberts at TopShop Unique - LFW↓VÍCE↓


YO Bitches

30. září 2012 v 15:02 | Silvie |  SITE & ME
Omlouvám se, ale vážně mi nepříjde, že se děje okolo GA nebo TS něco zajímavého. Skoro ani nejsou žádné zajímavé fotky okolo. A mě rozhodně nebaví vařit z ničeho. Pořád čekám, že příjde nový singe TS, alespoň audio a ono nic. Jen kecy okolo toho jak to chystají roztočit v US. GA by se měly za nedlouho vrátit, tak snad budu mít sem tam co přidávat. Mrzí mě to, ale nečekejte, že se tady vrátím k 'akčnímu' přidávání jako to bylo dřív-ale jestli tady budou skutečné novinky, které za to budou stát, čas si občas najdu.

Kimberley Walsh - David Venni 2012

30. září 2012 v 15:01 | Silvie |  Photoshoots
Nádherná fotka, Kimba už se mi dlouho tak nelíbila. :-)


Alba (mé tipy)-Pustě si něco, jestli chcete

16. září 2012 v 15:40 | Silvie |  Fav Music
Jsem nemocná a musím chodit do práce. Bleh. Nějak se mi nechce do GA ani TS, tak si tady na blogu takhle zase po dlouhé době vyleju srdce. Neuběhne den, kdy bych si alespoň jedno z těchle alb nepustila. No a ke každému dávám k poslechu 1 náhodně vybranou písničku z alba.
-------------------------------------------------------------------------------------------

Frank Ocean - Chanel Orange (2012)
Pokud hledáte pomalé písničky. Příjemný poslech-R&B, Soul....Dostane vás Frankův osobitý projev a hlasový rozsah. Jestli se budete poohlížet po nějakém dalším poslechu z alba doporučuju třeba songy Pyramids, Pink Matter nebo třeba Super Rich Kids. Celé album je v podobném tempu.
žánr: Neo Soul, R&B

Beyonce - 4 (2011)
Queen B. Pro mě je celé album dokonalé, jeden hit vedle druhého. Taky si myslím, že je to působivé a takové upřímné album.
žánr:R&B, Pop, Soul
song: 1+1

B.o.B. - Strange Clouds (2012)
Tohle album je jiné. Bobby Ray pro mě vždycky dělal hip hop jinak než ostatní. Příklad je song, který tady dávám k poslechu-kdo jiný dokáže bezchybně nakombinovat hip hop/rap s operou a magickým výkladem Morgana Freemana? B.o.B. Vysvětlil název alba jako "Mix Scifi a rekreačních aktivit. Je to jako splynutí hip-hopového stylu a lidí jejichž myšlení přechází do jiné "oblasti myšlení", mimo normy, které jsou považovány za zvláštní, divné nebo jedinečné.".
žánr: Alternative hip hop

System Of A Down - Mezmerize/Hypnotize double album (2005)
Není lepší způsob jak si provětrat mozek a případně tlumit stres než právě tahle banda. Po letech co je poslouchám jsem si konečně pořídila i tryčko. :-) Nemá slov na to abych vyjádřila můj obdiv SOAD a Tankianovi. :-)
žánr: Alternative metal, heavy metal, progressive rock, alternative rock, experimental rock, art rock


Lana Del Rey - Born To Die
Ok-tohle není oficiální cover alba, ale když mě se ten oficiální nijak nelíbí. :-D
žánr: Baroque/chamber pop, Alternative hip hop, Sadcore, Indie pop

HIM
Měla jsem dilema jestli sem dát Razorblade Romance nebo Deep Shadows and Brilliant Highlights. Oba. Bam Margera řekl, že žádný song HIM nemůže být špatný, protože Villeho hlas je tak dobrý. V těch písničkách je tolik emocí.
žánr: Love Metal (Jejich specifický hud. styl.)

Razorblade Romance (1999)

Deep Shadows and Brilliant Highlights (2001)

Hurts - Happiness (2010)
Pamatuju si, že když se na scéně ukázala tahle dvojka, připadalo mi to jako-že jsem se konečně dočkala něčeho na co jsem dlouho čekala.
žánr: Synthpop/Electropop,New Wave
song: Happiness