Prosinec 2011

Užijte si Silvestr + přeju šťastný Nový rok. :-)

31. prosince 2011 v 10:00 | Silvie |  SITE & ME
http://24.media.tumblr.com/tumblr_lsrguqYi9K1qbg2ybo1_500.gif
Hlavně oslavy přežijte ve zdraví, bez ztráty končetin, propáleného oblečení, zaseklých střepů, částečné ztráty zraku atd. :-D
http://26.media.tumblr.com/tumblr_ltp9tnSOL11qkomroo1_500.gifhttp://24.media.tumblr.com/tumblr_ltr8djjSkg1qc1vfso1_500.gifhttp://28.media.tumblr.com/tumblr_ltpforlEj61qirjzeo1_500.gif
Jak asi někteří víte, já oslavy Silvestra+Nového roku ráda nemám. Příjde mi to absolutně depresivní, taky nemám ráda ohňostroj(ale z okna se ráda kouknu) ani petardy a enormní množství ožralých, zduněných lidí poflakujících se po ulici. Navíc naše psí-holka má z toho hluku hrůzu, je z toho úplně v háji :-/ (aspoň že náš druhý pejsek se nebojí), ale celkově mi je líto všech zvířat...
Co máte v plánu na Silvestra?
Já klasicky plánuju zalést do svého 'doupěte' s nejlepší kámoškou a sestrou. Pořádně se opijem, přejíme, zkouknem hromadu seriálů, všechno a všechny řádně 'zhodnotíme'...:-D
http://25.media.tumblr.com/tumblr_leyj98ERjV1qzif95o1_500.gif
Já už se tu dneska neobjevím, to bylo jen tak v rychlosti, všechno okolo blogu obstarám zítra-pokud ovšem nebudu 'indisponována'. :-D V tom případě bych sem zavítala až pozítří. :-) BTW Tento měsíc jsem zveřejnila historicky nejméně článků za dobu existence blogu (54) :-).

Nicola Roberts - Jac Dumont [Look Magazine] 2012

28. prosince 2011 v 16:34 | Silvie |  Photoshoots
OMG! Nádhera! Přesně takové shooty mám ráda. Nejvíc se mi líbí hned první fotka. :-D ♥

Nicola Roberts - Robert Wyatt [InStyle magazine 2012]

28. prosince 2011 v 16:32 | Silvie |  Photoshoots
Skvělý shoot moc se mi líbí jak je učesaná a jakou barvu tady její vlasy mají a taky ji udělali skvělý makeup. Ale nelíbí se mi poslední 3 kousky, do kterých ji oblékli. Ale fotky jako takové jsou všechny děsně krásné.

Misfits (oblíbené seriály 'part 4')

26. prosince 2011 v 16:55 | Silvie |  Fav-TV Shows/Series/&other
(Zleva) Alisha, Curtis, Simon, Nathan a Kelly

Děj v kostce: Pětice mladých delikventů se nedoprovolně sejde při výkonu veřejně prospěšných prací a při podivné bouřce získají "super-schopnosti", které každého z nich určitým způsobem vystuhují. Klišé? Připadá Vám to jako Hrdinové? Ani náhodou! Seriál se odehrává v opravdu nepěkné části současného Londýna, kde to vypadá tak trochu alá východní Evropa. Hlavní postavy nejsou jediní, na kterých záhadná bouřka zanechala stopu. Například jejich dozorce se promění ve 'vražedné monstrum' a jeho prvním cílem jsou mladí delikventi, jednoho z nich zabije a pak to má namířeno na hlavní hrdiny. Pětice ho v sebeobraně zabije a ve strachu, že by vina padla na jejich hlavu se obou těl zbaví. Seriál se však u dvou mrtvol opravdu nezastaví. Srovnávaní s již zmníněným seriálem Hrdinové je podle mě opravdu nemístné. Postavy 'Misfits' si narozdíl od 'Heroes' nehrají na žádné spasitely, své schopnosti používají tak, jak je jim k užitku. Navíc ony schopnosti jsou podle mě spíš vedlejší. Celý seriál i dojem z něj je tvořený především charaktery hlavních postav. Rozhodně to nejsou žádní typičtí klaďasové. Takovou hrstku by jste v jiném seriálu opravdu těžko hledali. Všichni od Kelly s naprosto neskutečným přízvukem až po totálního 'kok*ota' Nathana, jsou prostě úžasní a brzy si je zamilujete.
V Misfits(česky nepřizpůsobiví) se schází scifi, komedie, drama...Je opravdu jedinečný seriál plný černého až zvráceného humoru, naplněný neuvěřitelnými hláškami, osobitými hlavními postavami a navíc výraz slušná mluva postavy opravdu neznají. Zajímavý je i vývoj vztahů mezi hl.p.-z lidí, kteří si nebyli zrovna sympatičtí se stali dobrými přátely. Jediná vada tohoto seriálu je pro mě zatím jen malý počet epizod na jednu sérii (cca 6-8),tak jak to obvykle u britských seriálu bohužel bývá.
Nakonec bych ráda dodala, že seriál je prostě moje gusto, absolutně mi sedl a už od prvního dílu jsem se nedokázala odtrhnout.
Oblíbené postavy: Rozhodně si mě získali už všichni.

Tahle scéna řekne víc než tisíc slov. :-D
kdyby nešlo spustit tak ZDE

Překlad scény
Alisha:"Co Chcete?"
Vedoucí: "Máte šanci říct pár slov o veřejně prospěšnýh pracích."
Alisha: Je to...píč*vina."
Vedoucí:"Myslíš že ti to přineslo nějaké ponaučení?"
Curtis:"Jo. Nenech se chytit."
Vedoucí:"V čem tě to změnilo?"
Nathan: "Myslím, že jsem vyžší."
Kelly: "Udělají graffity a my to vyčistíme. Udělají graffity a my to vyčistíme....Udělají graffity a my to vyčistíme. K čemu to je?"
Nathan(zpívá):"V džungli je blázinec, všechno je tam pomatený."
Alisha: "To si děláš prdel! Hahaha"
Kelly:"Vypadám snad jako nějaký zku*vený čů*ák? ... Vypadám?!"
Vedoucí:Není lehké, být ve tvé kůži, viď?
Simon: "Jak to myslíte?"
Vedoucí: "Jak vycházíš s ostatními? Musí to být těžké. Jsi úplně jiný. Jsi víc...dospělý. ------------"
--------------------------------------------------------
pár fotek

Přeju krásné VÁNOCE!

23. prosince 2011 v 22:33 | Silvie |  Fotky/obrázky
Nemám co víc bych dodala. Přešla mě vánoční nálada, takže přináším pár hezkých, tématických obrázků-možná mě (případně i některé z Vás) povzbudí. :-) Předchozí fotky si můžete prohlédnout ZDE.
Christmas-fire-light-favim.com-248684_large

The Saturdays - Unknown shoot

22. prosince 2011 v 17:19 | Silvie |  TheSats Photoshoots
Objevila se fotka z neznámého photoshootu z tohohle roku. Podle toho, že tam není Frankie bych řekla, že je to focené celkem nedávno, když byla v 'nemocnici'. Fakt moc jim to sluší. Bylo by divné kdyby byly jen 4.

Sarah Harding nips out to grab a coffee in Primrose Hill 21/12/11

22. prosince 2011 v 17:17 | Silvie |  Candids
Nádherná a skvěle oblečená, jen nechápu, že ji není zima...tohle je tak do našeho jarního/podzimního počasí.

The Saturdays arriving at Krystle nightclub in Dublin (19th December)

22. prosince 2011 v 17:15 | Silvie |  TheSats Candids
Nejvíc se mi tu líbí Vanessa skvělé boty+ktomu jednoduché šaty. Nejmíň Frankie-ty šaty ji nějak podivně sedí 'nesedí'...

Kimberley Walsh leaving the Theatre Royal Drury 21/12/11

22. prosince 2011 v 17:13 | Silvie |  Candids
Kim si přibarvila vlasy trochu víc dohněda, není to velká změna-což je dobře. Moc ji to sluší, líbí se mi to ještě víc než co měla předtím.

"Who's worth it to you?" from Cheryl Cole

22. prosince 2011 v 17:12 | Silvie |  Videos
Má tu dokonalé vlasy a chci ty svítící věci za ní. :-D