Listopad 2011

Girls Aloud slaví 9 let existence!

30. listopadu 2011 v 22:42 | Silvie |  News
Když se ohlédnu do doby Popstar, tak mi příjde opravdu zajímavé, jak si tehdy byly Nadine a Kim blízké- v Popstar byly nejlepší kamarádky, zatím-co Cheryl byla nejlepší kamarádka s Javine (skončila těsně před branami GA-rozhodovalo se mezi ní a Sarah) a taky s Nicolou. :-) Ale když jsem se dívala na popstar video z večera kdy vznikly GA, bylo mi líto, že Sarah mezi holkama neměla žádnou, která by ji ve skupině vyloženě chtěla-prostě vypadaly jakože nejsou moc nadšené, že pátou GA je Sarah, ale koukejme, jak to všechno dopadlo a jak se maj rády. :-D A ta změna-Cheryl si "ulovila" Kim pro sebe a Nadine si zase nejvíc začala rozumět se Sarah. :-)

Takže vše nej GA!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nicola, Cheryl a Nadine se k tomu vyjádřily na svých twitterech. :-) Milé.

Nicola zvěřejnila jednu osobní fotku z doby začátků GA. :-) Nekvalitní, ale je to milé. Najdete v CČ↓

Nicola Roberts - Yo-yo (oficial video)

30. listopadu 2011 v 22:41 | Silvie |  Videos
Je tady nový v pořadí třetí videoklip Nicoly. Podle mě je nejlepší z těch, které má, ale i tak není nějaký úžasný. Průměrný, řekla bych. :-)


---------------------------------------------------------------------------------------
Omlouvám se jestli některé SB zanedbávám, ale fakt nemám čas a většinou se teď snažím stihnout oběhnout hlavně ty, které vidím v komentářích nejčastěji. Snad zítra večer navštívím Vás všechny.

Mé oblíbené, nejhranější songy za poslední dobu

27. listopadu 2011 v 20:30 | Silvie |  Fav Music
Máme tu další písničkový článek. Je mi jasné, že většina z Vás si stejně nepustí co nezná, ale co už...nikoho nenutím, stejně sem teď nic moc jiného nepřidám. :-D Snažila jsem se vybrat opravdu jen ty nejhranější. Ke každému videu dávám link kdyby se videa pospřeházely...

J. Cole - Daddy's Little Girl ( ZDE )
(+další věci od J. Cole)

I don't give a f**k

27. listopadu 2011 v 20:26 | Silvie |  SITE & ME
http://29.media.tumblr.com/tumblr_ltjwq0LfXn1qabfx1o1_500.gifhttp://24.media.tumblr.com/tumblr_ltjwq0LfXn1qabfx1o2_500.gif
http://29.media.tumblr.com/tumblr_ltjwq0LfXn1qabfx1o3_500.gif

Zdravím
měla jem tady v plánu už normálně přidávat, ale ony bohužel nejsou novinky, vlastně jsou, ale pro mě nezajímavé a navíc z většiny jen o Nicole. A mě prostě teď Nicola vůbec nebaví nemám náladu přidávát o zrzavé Nicole, která není zrzavá a všude říká "Team Ginge". To bych musela mít hodně náladu na blog abych to sem tlačila. :-D Bohužel ani o TheSats zatím nic není. Měly by propagovat album, ale není o nich skoro nic slyšet-podle mě je to proto, že Frankie ještě stále není OK a chyběla už na spoustě akcí.
Někdy mám chuť s blogem praštit a založit si tumblr o všem co mě baví....hlodá, hlodá. :-D

The Saturdays - Backstage (Tour)

26. listopadu 2011 v 13:41 | Silvie |  TheSats Videos
The Sats nám poskytly pohled na to, jak to asi vypadá v zákulisí jejich tour ve chvíli, kdy si běží vyměnit kostýmy. Absolutní chaos. :-D A ony jsou u toho všeho stále tak úžasně milé. Všem doporučuju zkouknout.


Těšíte se už na VÁNOCE?

25. listopadu 2011 v 17:29 | Silvie |  Fotky/obrázky
Víte, já nesnáším to, jak jsou vánoční reklamy, ozdoby a kdoví co ještě k vidění na ulicích, v obchodech, v TV,...už od října a vadilo mi to i ještě minulý týden. Dneska jsem se ale hrozně začala těšit na vánoce. :-D Už asi hloupnu. Těšíte se už taky? Na dárky, večeři, světýlka všude kolem, atmosféru...? :-D Prosím řekněte mi, že nehloupnu sama. :-D Jo a mimochodem neuznávám Santu ani nic jiného, mám ráda naše vlastní tradice a zvyklosti.
Obrázky↓

The Sats *On Your Radar*---Mé tipy

25. listopadu 2011 v 17:25 | Silvie |  Fav Music
Album The Saturdays už vyšlo a je mi jasné, že většina z Vás si ho nestáhla ani neposlechla. :-) Takže Vám sem dám pár mých prozatimních favoritů (krom singlů-které znáte). Album se mi moc líbí celé, jednoduše řečeno je to *příjemný poslech* z většiny tam nejsou nějaké závratné písničky, ze kterýh by jste si sedli na zadek, což ale neznamená, že album není dobré. Tohle jsou zatím moji úplně největší favoriti-ty písničky jou podle mě lepší než ty ostatní na albu a kandidáti na singly. Ale to je věc vkusu. :-)
Faster (kdyby video nešlo- ZDE)

I'm Back, Bitches!

24. listopadu 2011 v 18:53 | Silvie |  SITE & ME
Takže lidičky dovolte abych se pochlubila, že jsem udělala zkoušky. :-D A mám certifikát růžové barvy. Tím jsem zakončila poslední půlrok včetně mojí práce...je to depresivní, ale jsem ráda, že to mám zasebou-hlavně zkoušky, práce byla nakonec celkem ok z toho jsem nostalgická. Takže teď budu mít zas celkem čas na odreagovačku- blog. :-D

Nicola Roberts *various*

24. listopadu 2011 v 18:51 | Silvie |  Events
Se přiznám, že mi Nicola příjde strašně nudná s tou blond barvou a vůbec mě nebaví. Takže se mi ty obrázky prostě nechtěly nahrávat na blog. Doufám, že se Vám budou zobrazovat.

Nicola Roberts at Film InStyle 10th Anniversary Magazine Party 22/11/11
loading