Srpen 2011

Jdu se pochlubit :-)

31. srpna 2011 v 23:22 | Silvie |  Stargate
Nutné info ktomu. :-D
Konečně jsem udělala blendy se Stargate, které jsem vždykcy chtěla udělat, protže mě vždycky strašně rozčilovalo, že na nových společných promofotkách už nejsou postavy, které seriál v předchozích sériích opustily. :-D Dala jsem tam jen úplně(podle mě) nejhlavnější postavy. Protože kdybych tam měla dát i zbytek postav, které byly "stálé-vedlejší postavy" asi bych to nikdy nedodělala. Všechny tyhle blendy budou nakonec součástí jedné "velké SG grafiky" i se záporákama atd., ale to bude tvat hooodně dlouho než to dodělám.:-D Takže sem házím 'zatím' tohle. :-)

↓Nejdřív jsem začala se SG 1 a musím říct, že mi to trvalo dost dlouho,třeba najít fotky, které by se k sobě hodily nebo vůbec najít použitelné fotky, pak to ořezat-to byl horor...Ale s výsledkem jsem moc spokojená. :-)
↓SGA jsem dělala jako poslední, protože mi záleželo na tom, aby to vypadalo nejlíp. :-D A znáte to, když se moc snažíte nakonec to není ono. Takže jsem si z nechuti, že to určo podělám dala asi 3 měsíce pauzu-kdy se mi do SGA grafiky vůbec nechtělo. :-D Ale musím řít, že překvapivě jsem právě SGA měla nakonec hotové asi za 20 minut a navíc se mi podle mě poveddlo i nejlépe. :-) A jsou tam nejhezčí herci i herečky, jak si můžete všimnout. :-D
↓SGU jsem dělala jako druhé a myslím, že je na tom asi nejlepší to pozadí. :-D Trvalo mi to celkem dlouho- hlavně ty postavy nějak seřadit a tak nějak jsem moc nevěděla co stím. :-D Ale nakonec to klaplo.

Dala jsem si stím práci, takže jestli to někdo ukrade, tak si vás najdu a umlátím tupým předmětem.

The Saturdays - Various

31. srpna 2011 v 21:01 | Silvie |  TheSats Events

Look Magazine


Nicola Roberts - Fix Me (Preview)

31. srpna 2011 v 20:59 | Silvie |  News
Krása.True Blood (oblíbené seriály 'part 2')

31. srpna 2011 v 10:30 | Silvie |  Fav-TV Shows/Series/&other
To by jste nečekali co? :-D
Miluju tenhle seriál. Ukažte mi nějaký podobný! Tohle jsou upíři pro dospělé! A taky se mi na tom líbí, že jsou tam ty hororové prvky, které v jiných seriálech současné doby nenajdete. Ale je pravda, že některé scény (vytrhnutí páteře, servání kůže a masa, atd) možná nejsou pro slabé povahy. A na druhou stranu je tam tolik skvělého humoru.
Mé oblíbené PROMO/UKÁZKA.
Oblíbené postavy: Bill(spousta lidí ho nemá ráda ale já jo, protože je charismatický, inteligentní, proradný, potřebně falešný, ale taky hodný a starostlivý a vzhledově nejvíc upírský), Eric-no, ze začátku to byl on nebo spíš jeho vzhled co mě držel u seriálu. :-D Ale líbí se mi, že je takový ten zloduch a přitom se srdcem. Jessica, Sookie a Lafayette. :-) V první sérii jsem zbožňovala Taru, ale to kam se její postava začala ubírat někdy od třetí série mi už je přinejmenším nesympatické.

Kimberley Walsh - Behind the scenes of PUMA 2011 (2)

30. srpna 2011 v 20:51 | Silvie |  Photoshoots
Kimba je tu roztomilá.
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Cheryl Cole on set of ''What to Expect When You're Expecting'

30. srpna 2011 v 20:49 | Silvie |  Candids
Pěkné šaty a bolestivě vypadající boty taky. :-)
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Daily Star Sunday 28/08/11 [Kimberley and Amy Walsh]

30. srpna 2011 v 20:47 | Silvie |  GA-Other
Stačí zmínit, že nejsou novinky a máte je tu. :-D

Ta blond slečna je sestra Kimberley. :-)
imagebam.com

Za poslední dva týdny moje nejhranější :-)

29. srpna 2011 v 8:36 | Silvie |  SITE & ME
Házím sem článek z rozepsaných, protože nemám vůbec náladu tvořit něco nového a jsem utahaná jako kotě. Nemůžu se dočkat domů až si zalezu do postele. Celou noc jsem nespala.
Většinu písniček určitě budete znát. :-) Nedávala jsem sem pomalé, protože by článek byl nekonečný. A dávám Vám to sem v odkazech, protože upřímně pochybuju o tom, že by se ty videa na blogu nahrála správně. :-D Ale můžete to vyzkoušet v CČ↓ :-D. A musíte uznat, že všechny jsou letní. :-) Užijte si to, pochybuju, že tu dneska něco přibude.

* Blue - One Love (Tohle pro mě nikdy nezestárne :-))
* Swedish House Mafia ft. Tinie Tempah - "Miami 2 Ibiza" (Když je někde Tinie, tak je to super. :-D)
* JLS ft. DEV 'She Makes Me Wanna' (Taková letní nenáročná...)
* Professor Green Feat. Ed Drewett Need You Tonight (Vždycky mi to zvedne náladu :-D)
* Kid Cudi vs. Crookers - Day 'n' Night (Miluju ten klip XD i Cudiho je skvělěj.)
* David Guetta ft. Flo-Rida + Nicki Minaj "Where Them Girls At" (Day day day da-day da-day day ... :-D)
* Cover Drive - Lick Ya Down Tahle je v podstatě novinka a podle mě je to prostě super.