Únor 2011

No News...

28. února 2011 v 19:24 | Silvie |  SITE & ME

Fakt nejsou žádné news, to holky ani nikam nechodí?!

BTW:Miluju tyhle fotky ♥ :-)

Stargate SG1 a SGA pohromadě (kreslené)

27. února 2011 v 19:00 | Silvie |  Stargate
Strašně se mi líbí, že jsou tam skoro všechny důležité postavy(jen mi tam dost chybí Carson a Janet a ten chlápek co vždycky hlásil "7. symbol zadán"...v těch brejličkách :-D) Na deviantartu jsou prostě poklady. :-D Tohle jsem našla už před nějakou dobou a zdobí to mojí plochu. Akorát musím říct že Ford, Ronon a Tealc vypadají chudáci dost hrozně. :-D
Kdyby jste je náhodou nemohli poznat myslím, že je to takhle: zleva (snad to pohopíte) :-)
Todd the Wraith, Ford, Zelenka, Elizabeth, Rodney, Lorne,Teyla, Ronon, John, Carterová, Jacob, Jack, Tealc, nějaký Asgard, Daniel, Cameron, Vala, Breytac, Gen. Hammond, Gen. Landry, Jonas a nahoře "zloduši" :-D Apophis, Adria, Ti (Yu) a Ba´al.

Kim Profil

27. února 2011 v 18:06 | Silvie |  GA přehled
Kimberley se celým jménem jmenuje Kimberley Jane Walsh a její přezdívky jsou Kimba a Kim. Narodila se 20.11. 1981 v Bradfordu ve znamení štíra. Kim má šedo-modré oči a karamelové vlasy (už jsme ji, ale mohli vidět jako černovlásku). Má dvě sestry (Amy a Sally) a bratra (Adama) (foto se sourozenci ZDE).
Kim v kapele tak trochu plní mateřskou funkci. Je to ona kdo nejvíc drží holky pohromadě. Poprvé zažila slávu, když účinkovala v několika reklamách se svou starší sestrou Amy. Kimberley byla nesmělé dítě, ale narodila se do muzikální rodiny, která podporovala její talent. Když jí bylo 21 přihlásila se do Popstar The Rivals, ale bohužen nebyla vybrána do finální desítky. Jedna z vybraných soutěžících, ale otěhotněla a Kim byla vybrána jako náhradnice. Využila své "druhé šance" a stala se členkou Girls Aloud.
Kimberley se také věnuje charitě a např. se účastnila "běhu na vysokých podpatcích" aby pomohla zvýšit příjem peněz na pomoc v boji proti rakovině prsu. Mimo GA jsme ji mohli několikrát vidět jako moderátorku a např. v pořadu "Suck My Pop" na stanici VIVA (propagační foto ">ZDE). Poprvé si bez GA zazpívala, když si ji vybral Aggro Santos pro spolupráci na jeho singlu "Like You Like", ale spolupracovala také s Ne-yem. Kimberley několik let žije s přítelem Justinem Scottem (foto ZDE)(člen boybandu Triple 8). Před nedávnem se stala novou tváří značky "New Look" (foto ZDE), "Schwarzkopf(foto ZDE) "a také "Puma" (foto ZDE). Před tím než se proslavila pracovala například jako uklízečka.


EDIT(13.10.2011): Kim se v současné době věnuje především divadlu, kde hraje v 'Shrek The Musical' postavu Fiony.

Text vlastní=nekopírovat!


Dr. Dre - I Need A Doctor (Explicit) ft. Eminem, Skylar Grey

26. února 2011 v 19:06 | Silvie |  Other Singers
Jestli nechcete to "intro" tak si to přetočte tak asi na 2 minuty :-)

Kimberley Walsh - Sven Arnstein [OK Magazine] 2011

26. února 2011 v 17:51 | Silvie |  Photoshoots

Nejsou tak kvalitní jak bych chtěla...aspoň něco :-)
Více↓


Nadine Coyle - Put Your Hands Up (2nd Adventure Radio Mix)

26. února 2011 v 17:31 | Silvie |  News
Nadine zveřejnila na svém facebooku remix k písni Put Your Hands Up, který by se měl objevit na singlu :-) Mimohodem oficiální stránky Nadine http://www.nadineworldwide.com/ jsou v rekonstrukci jsem zědavá co tam pak bude nového. :-)

Zlobím se!

24. února 2011 v 17:27 | Silvie |  SITE & ME
Jediný, slušný nadpis který mě napad.
A o co de? "Novej" blog.cz, nejdřív mi to přišlo úsměvné, ale když jsem chtěla vložit obrázek tak mě to trochu naštvalo, ale to, že nejdou odkazy to mě nas*ralo. A co máme teď asi jako s těma blogama dělat?!
EDIT:Na odkazy jsem přišla, ale stejně je to trapné a zdlouhavé...aspoň že to jde.